Obchod Podlahy👍 - Největší obchod s podlahami a metráží

Obchod Podlahy

Funkční dřevěné podlahy oživí nejen interiéry.

Info-linka: +420 777 186 906

PSP Interier CZ s.r.o.  Profesionálové na renovace parket

Dřevěná podlaha Vašemu domovu dodává charakter a zajišťuje v něm teplo. Po určité době ale všechny dřevěné podlahy přirozeně stárnou a stanou se ochozenými. Společnost PSP Interier CZ s.r.o. Vám ale může zajistit, že proces obnovy Vaší dřevěné podlahy bude dokončen tak, aby vypadala opět krásně, bude rychlý, bezproblémový a efektivní. 

Většina lidí se milně domnívá, že renovace dřevěných podlah nebo broušení parket s sebou přináší hlučnost, prašnost a také že renovace trvá dlouho.Naší velkou vášní pro práci s podlahami (ať už při pokládce nové podlahy, či renovaci podlahy starší, již používané) je to, aby veškeré práce byly provedeny rychle, efektivně a kvalitně, což vede k vysokým standardům naší dlouholeté práce v oboru podlahářství. 

Jsme hrdí na svoji komunikaci s našimi klienty a na naší pracovní morálku. Sídlíme v Praze, ale po vzájemné domluvě jsme ochotní za Vaší podlahou vyrazit takříkajíc kamkoliv, což potvrzuje jeden z našich předchozích projektů – pokládka dobové masivní podlahyNamibii

Těšíme se na nové příležitosti a projekty renovací parket. Práce v našem oboru nám stále dodává energii. Pokládka, broušení a restaurování dřevěné podlahy je něco, co sice může udělat každý, ale jen málo lidí to provede správně. 

Proč tedy dělat kompromisy? Důvěřujte jen těm nejlepším.

 Renovace parket svépomocí?

Vyhraďte si dostatečný čas pro správný výběr postupu renovace.

Renovace Vaší  parketové podlahy je opravdu složitý a komplikovaný úkol, který je obvykle vhodný přenechat profesionálním podlahářům. Je zde totiž tolik souvisejících detailů, že chybné provedení renovace parket a jediná chyba, Vás může stát opravdu mnoho dalších peněz, abyste mohli svoji chybu napravit. Musíte vzít také v potaz barevné schéma, vzor podlahy a hlavně i podlahový materiál, (Lak, Tvrdý voskový olej) který do Vašeho interéru bude nejvhodnější. 

Renovace parket odbornou společností

Odborní podlaháři naší společnosti PSP Interier CZ s.r.o. Vám vždy určí správnný postup renovace parket nebo Vaší dřevěné podlahy s ohledem na její stav, věk a poškození. Na základě posouzení Vašich parket, naši podlaháři zvolí pro Vaše parkety ten nejvhodnější způsob její renovace.  Naši podlaháři vždy předem upozorní zákazníka, jak bude vypadat podlaha po renovaci parket.

Nejen dlouholetá praxe v podlahářství, však umožní přinést dokonalé výsledky v renovacích parket a podlah. Perfektní výsledky jsou zajišťovány zejména permentním vzděláváním všech našich zaměstnanců v podlahářském oboru. Pravidelně se účastníme podlahářských školení a seminářů, tak jak je přináší dnešní trh (nové technologie a podlahové materiály).