Obchod Podlahy👍 - Největší obchod s podlahami a metráží

Obchod Podlahy

Funkční dřevěné podlahy oživí nejen interiéry.

Info-linka: +420 777 186 906

PSP Interier CZ s.r.o. - Profesionálové na renovace podlah

Dřevěná podlaha Vašemu domovu dodává charakter a zajišťuje v něm teplo. Po určité době ale všechny dřevěné podlahy přirozeně stárnou a stanou se ochozenými. Společnost PSP Interier CZ s.r.o. Vám ale může zajistit, že proces obnovy Vaší dřevěné podlahy bude dokončen tak, aby vypadala opět krásně, bude rychlý, bezproblémový a efektivní. 

Většina lidí se milně domnívá, že renovace dřevěných podlah nebo broušení podlah s sebou přináší hlučnost, prašnost a také že renovace trvá dlouho… Naší velkou vášní pro práci s podlahami (ať už při pokládce nové podlahy, či renovaci podlahy starší, již používané) je to, aby veškeré práce byly provedeny rychle, efektivně a kvalitně, což vede k vysokým standardům naší dlouholeté práce v oboru podlahářství. 

Jsme hrdí na svoji komunikaci s našimi klienty a na naší pracovní morálku. Sídlíme v Praze, ale po vzájemné domluvě jsme ochotní za Vaší podlahou vyrazit takříkajíc kamkoliv, což potvrzuje jeden z našich předchozích projektů – pokládka termojasanové masivní podlahyNamibii

Těšíme se na nové příležitosti a projekty renovací podlah. Práce v našem oboru nám stále dodává energii. Pokládka, broušení a restaurování dřevěné podlahy je něco, co sice může udělat každý, ale jen málo lidí to provede správně. 

Proč tedy dělat kompromisy? Důvěřujte jen těm nejlepším.

Pin It