Obchod Podlahy👍 - Největší obchod s podlahami a metráží

Obchod Podlahy

Funkční dřevěné podlahy oživí nejen interiéry.

Info-linka: +420 777 186 906

obchod-podlahy.cz

PSP Interier CZ s.r.o.

Naše česká společnost byla založena v roce 2020 po předchozích více než dvaceti letitých zkušenostech bratrů Púčkových jako logické spojení rodinné řemeslné tradice, šikovnosti a umu s dynamickým a progresivním přístupem k novým materiálům a technologiím, stejně tak, jako s láskou k tradičním dřevěným materiálům. Oba za ta léta nasbírali desítky referencí a osvojili si nespočet technických a technologických postupů, které přispívají k moderním a elegantním návrhům řešení různorodých interiérů a návazně k bezvadným realizacím dle požadavků našich zákazníků.

Kdo jsme

Naše specializace

Milujeme dřevo. Naší specializací jsou dřevěné podlahy a terasy. Jak pokládka zcela nových masivních či několika vrstvých podlah, tak renovace starších a historických krytin a péče o ně. Nicméně umíme se postarat o jakýkoli interiér s ohledem na zadání, plánovanou zátěž či podmínky prostoru tak, aby provedení a konečná spokojenost na obou stranách byla stoprocentní.

Používané materiály

Veškeré materiály (dřevo, vinylové krytiny, koberce, laminátové podlahy atd.) vybíráme a nakupujeme přímo od ověřených prodejců zejména z Německa, Rakouska či Skandinávie, a i dalších evropských dodavatelů. Rovněž chemie (lepidla, laky, oleje, penetrace, samonivelační stěrky) používaná pro realizaci našich zakázek patří mezi moderní, a samozřejmě zdravotně nezávadné, výrobky od předních německých, rakouských, švédských a švýcarských výrobců.

Historie

Dlouholetá praxe nám ukázala, že s kvalitním nářadím se nejen lépe pracuje, ale také rychlost a kvalita práce jde rapidně nahoru. Proto neváháme investovat do strojů značek Festool, Bona, Lägler, Janser, na které se můžeme stoprocentně spolehnout a díky nim Vám můžeme vždy garantovat 100% kvalitu provedení.

Pokládka podlah - 20 let v oboru

20

let praxe v oboru

návrh a realizace pokládky podlah
dřevěná terasa sibiřský modřín

203

Projektů

456

Klientů

13

Osvědčení

3

Zaměstnanci

Meeting room - Vinohrady

Předčíme očekávání našich klientů

DRN hall Praha

Víme, že nám výše uvedené principy pomáhají nejen splnit očekávání našich klientů, ale také nám přinášejí skvělý pocit z dobře odvedené práce.

Firemní Architektura a Design

Naše společnost pracuje tak, aby se protnula jak architektura, tak i špičkový a funkční design.

Každou zakázku realizuje po dohodě s našimi zákazníky tak, aby došlo k prolnutí se správnými technologickými postupy a představou zákazníka.

Každou zakázku se snažíme propracovat do nejmenších ale stále funkčních detailů, protože každá, i nejmenší maličkost tvoří celkový dokonalý výsledek. 

Klikni na mě.
vinylové podlahy v šatně