PSP Interier CZ s.r.o.

Naše česká společnost byla založena v roce 2020 po předchozích více než dvaceti letitých zkušenostech bratrů Púčkových jako logické spojení rodinné řemeslné tradice, šikovnosti a umu s dynamickým a progresivním přístupem k novým materiálům a technologiím, stejně tak, jako s láskou k tradičním dřevěným materiálům. Oba za ta léta nasbírali desítky referencí a osvojili si nespočet technických a technologických postupů, které přispívají k moderním a elegantním návrhům řešení různorodých interiérů a návazně k bezvadným realizacím dle požadavků našich zákazníků.

Kdo jsme

Naše specializace

Milujeme dřevo. Naší specializací jsou dřevěné podlahy a terasy. Jak pokládka zcela nových masivních či několika vrstvých podlah, tak renovace starších a historických krytin a péče o ně. Nicméně umíme se postarat o jakýkoli interiér s ohledem na zadání, plánovanou zátěž či podmínky prostoru tak, aby provedení a konečná spokojenost na obou stranách byla stoprocentní.

Používané materiály

Veškeré materiály (dřevo, vinylové krytiny, koberce, laminátové podlahy atd.) vybíráme a nakupujeme přímo od ověřených prodejců zejména z Německa, Rakouska či Skandinávie, a i dalších evropských dodavatelů. Rovněž chemie (lepidla, laky, oleje, penetrace, samonivelační stěrky) používaná pro realizaci našich zakázek patří mezi moderní, a samozřejmě zdravotně nezávadné, výrobky od předních německých, rakouských, švédských a švýcarských výrobců.

Historie

Dlouholetá praxe nám ukázala, že s kvalitním nářadím se nejen lépe pracuje, ale také rychlost a kvalita práce jde rapidně nahoru. Proto neváháme investovat do strojů značek Festool, Bona, Lägler, Janser, na které se můžeme stoprocentně spolehnout a díky nim Vám můžeme vždy garantovat 100% kvalitu provedení.

03_bez_pozadi Obchod Podlahy 👍 - Dodávka a pokládka podlahových krytin na klíč - O naší společnosti PSP Interier CZ s.r.o. a její historii.

20

let praxe v oboru

návrh a realizace pokládky podlah
terasa_sibirsky_modrin Obchod Podlahy 👍 - Dodávka a pokládka podlahových krytin na klíč - O naší společnosti PSP Interier CZ s.r.o. a její historii.

203

Projektů

456

Klientů

13

Osvědčení

3

Zaměstnanci

Meeting room - Vinohrady

Předčíme očekávání našich klientů

DRN hall Praha

Víme, že nám výše uvedené principy pomáhají nejen splnit očekávání našich klientů, ale také nám přinášejí skvělý pocit z dobře odvedené práce.

Firemní Architektura a Design

Naše společnost pracuje tak, aby se protnula jak architektura, tak i špičkový a funkční design.

Thinking about the experience of visitors and exhibitors, the design organizes the fair into streets, blocks, and public spaces. 

In contemporary practice, commodity is dictated by the client and their brief; delight is experienced by the end user after design and construction.

Klikni na mě.
Pin It