Obchod Podlahy👍 - Největší obchod s podlahami a metráží

Obchod Podlahy

Funkční dřevěné podlahy oživí nejen interiéry.

Info-linka: +420 777 186 906

Začít dříve podlahou, anebo kuchyňskou linkou?

Obvykle se jedná se o velké a věčné dilema rekonstrukce kuchyně.

Renovovaná podlaha kouřový dub v kuchuni

Když instalujete kuchyňské skříňky a spotřebiče na hrubou podlahu, může to skončit špatnou výškou skříní. Poté budete muset vložit různé podložky pod skříňky, abyste dosáhli správné výšky. Proč místo toho, abyste trávili čas prací přípravou podložek, raději neinstalovat podlahy jako první? Pokud nejprve instalujete skříně, mohou se při instalaci podlahy poškodit ? Určitě ne. Standardem při každé rekonstrukci interiéru je obvykle kompletní dokončení přípravných stavebních prací například, rozvodů vody, elektřiny, datové sítě a podobně. Teprve poté přichází fáze, kdy se do interiéru místnosti osazují podlahy, obkládání stěn či stropů. Instalace vnitřního vybavení či vestavěných přístrojlů.  

Do kuchyní jsou  obvykle vhodné podlahy z vinylu, PVC, linolea, marmolea a samozřejmě z dřevěných podlah. Dřevěné podlahy se vyznačují vyšší náročností na údržbu v prostorách kuchyně. 

  Cílem správné volby kuchyňské podlahy je vytvoření většího prostoru ve vaší domácnosti tak, aby se celá rodina mohla spontánně shromáždit.Protože je kuchně velmi často využívaná místnost, je třeba zvolit správný materiál podlahy, s výjimečnou kvalitou a životností. Pokud si nejste jisti Vaší volbou, neváhejte nás kontaktovat, anebo po dohodě můžete navštívit náš showroom, kde si ze vzorníků podlah můžete vybrat materiál, který se Vám bude nejvíce líbit a bude vhodný pro umístění do Vaší kuchyně. Než vyberete možnost, která vám nejlépe vyhovuje, zvažte všechny související vlastnosti a faktory.